>> Kontaktpersoner

Kontaktpersoner i menigheten

  Utskriftsvennlig versjon 

 
 

Adresse

 

St.Laurentius katolske menighet
Cappelensgt.1 , 3016 Drammen
Tlf. 32 83 20 19 - Fax. 32 83 38 88
e-post: drammen@katolsk.no

 Åpningstider
Mandag og Lørdag :
stengt
Tirsdag -Fredag: kl.10.00 - 14.00
 
Det kan også ringes utenom kontortiden når det gjelder viktige saker.

Bidrag/Donasjon til St.Laurentius katolske menighet sendes til
Bankkonto: 2200 51 02301
Org.nr.: 945.615.281


Veibeskrivelse

 

 

 

Sogneadministrator

p. Johannes VU MANH HUNG
Cappelensgt.1 , 
3016 Drammen

mob.  90 52 56 31
e-post: Johannes.Vu.Manh.Hung@katolsk.no

  Kapellan
 

p. Stanisław Chomicz OFM
Cappelensgt.1 , 
3016 Drammen

mob.  45 11 24 80
e-post: Stanislaw.Chomicz@katolsk.no

 

   
  Barnegruppe
  Theresa Jee
Mobil: 97635954
Epost: pohneo@hotmail.com
 
Caritas i Drammen
Trond Olav Aaring - mob. 90 68 56 91

Filippinsk kirkegruppe

Diony Balagat
Conney Balagat (formann)
Tlf. 32 89 61 22 - mob. 900 45 106

  Fransktalende kirkegruppe
  Rosette Kamikazi
Mobil 96 68 56 76
e-post: kamirose1@hotmail.com
 
 
Kateket moderator/Kontakt barne- og ungdom
Theresa Jee
Tlf. p. 32 82 55 97 - mob. 97 63 59 54
epost:pohneo@hotmail.com
 
 
  Kommunionsutdelere
  Sachuth Anandan
Mobil 92 89 13 56
e-post: sanandan@online.no

Mang Van Le
Mobil 90 60 22 55
e-post: missionmang@hotmail.com

Gudmund Egeland
Mobil 97 86 19 08
e-post: gudmund.egeland@ebnett.no

Czeslaw Ossowicki
Mobil 46 23 05 70

Krzysztof F. Kulawiak
Mobil 96 72 38 34
 
 

Kvinnelig kirkegruppe

Rosemonde Holme
Tlf. 32 83 95 77
 
 
  Latvisk kirkegruppe
  Janis Markus Stepins
Mobil 45 79 26 06
e-post: step-in@inbox.lv
 
 
  Legio Mariae
  Loke Borgesen
Mobil 94 87 64 22
e-post: loke13@gmail.com
 
 
  Litauisk kirkegruppe
  Renata Pleckaitiene
Mobil 48 20 88 59
e-post: pleckaitienerenata@gmail.com
 
 
Menighetsrådets moderator
Urszula Andruchow
Sørum vei 32
3425 Reistad
Mob. 41 31 30 57
epost: urszulaa@broadpark.no 
 
 
  Ministrant
  Leder: Ngoc Hoang Vu
mob.: 92 50 05 83
Nestleder: Xuan-Huy Ba Mai
mob.: 48 04 48 87
 
 
  Ordets liturgi for barn
  Therese Skaar
e-post: thereseskaar@gmail.com
 
 
Polsk kirkegruppe
- Janusz Gryczka
Mob. 46 22 77 99

-
Urszula Andruchow
Mob.41 31 30 57
 
 
  Spansktalende kirkegruppe
  Maria Rivas
Mobil 92 29 28 65
e-post: mariarivasmella@hotmail.com
 
 
    Skolekomiteen
  Egil Olaussen (leder)
Pt. Johannes Hung (Sogneprest)
Sachuth Anandan
Jan Sadlej
Norun Harvik

 
  Ungdomslag
  Gerhard Balagat
mob. 94 16 43 39
e-post: gbalagat021@gmail.com

 
 
Vietnamesisk kor "Epifania"- Hien Linh
Tuan Ba Mai
mob.
91 66 46 09
e-post: tuan.ba.mai@gmail.com
 
 

Vietnamesisk kirkegruppe

Minh Van Le
Mobil 40 60 37 09
e-post: minhlevan58@gmail.com

 
Webredaksjon

p. Johannes Vu Manh Hung
Mang Van Le
Tuan Ba Mai
e-post: webmaster.drammen@katolsk.no

 
 

Kontaktskjema
 
    Ditt navn:
  Din e-post:
      Telefon: 
         Mobil:
Sendes til: 
Web-redaksjonen   Menighetsrådet 

Beskrivelse:


   
 
 

 


Sist oppdatert 18.04.2016 av webmaster