>> Menighetsrådet

Medlemmer i St.Laurentius menighetsrådet 2016 - 2018
 

  Utskriftsvennlig versjon 

Sogneprest

Johannes Vu Manh Hung
Cappelensgate 1
3016 Drammen
Tlf. 32 83 20 19 - mob: 90 52 56 31
e-post: Johannes.Vu.Manh.Hung@katolsk.no
 
     

Kapellan 

  p. Stanisław Chomicz, OFM
 

Cappelensgate 1
3016 Drammen
mob.  45 11 24 80
e-post: Stanislaw.Chomicz@katolsk.no

     
     

Moderator og polsk kontakt 

Urszula Andruchow

Mob. 41 31 30 57
epost:
urszulaa@broadpark.no
     

Nestmoderator  

Olav Nguyen
 
 

Mob. 40 10 54 13
epost: nguyen.q.tuan@gmail.com
     

Sekretær og varamedlem

Kristian Skaar

 
 
Mob. 99 45 83 38
e-post:kristian.skaar82@gmail.com

 

     

MR medlem 

Urszula Jaciszyn
 
 
Mob. 90 20 90 56
epost: urszula.jaciszyn@gmail.com
     

MR medlem 

Krzysztof Kulawiak


Mob.
975 60 905
epost:
krystof.kulawiak@pob.no

     

MR medlem

Jan Sadlej
   
 
Mob.99 16 27 99
e-post: jan.sadlej@onet.eu

 
     

MR medlem

  Maciej Szary
   
 
Mob.

epost: maciejszary@interia.pl

 
     

MR medlem

  Malgorzata K. Nilsen
 

 
 
mob. 97 11 36 65
epost: gosia.nilsen@gmail.com
  
 

MR medlem

  Zivile Juozaitene
   
 
Mob. 46 25 38 66 
e-post: zivilytee@gmail.com

 
     

MR varamedlem, vara postoralmedlem

  Sachuth Anandan
 
Mob. 92 89 13 56 
e-post: sanandan@online.no

 
     

MR medlem

  Kjell Ivar Maudal
 
Mob. 93 25 47 03
epost: kjell.maudal@ebnett.no
     
Katekesekoordinator, barne- og ungdomskontakt   Theresa Jee
 
Mobil. 97 63 59 54
epost: pohneo@hotmail.com 
 
     
     
     


Hvis du har noe du vil meddele oss (ros, ris, forslag, ønsker, kommentarer, spørsmål osv.) kan du fylle ut dette skjemaet. Du kan gjerne være anonym.


Sist oppdatert 28.08.2016 av webmaster