Menighetsrådet 2018 – 2020

Endret: 29. januar 2019, kl.13:44

Medlemmer i St.Laurentius menighetsrådet 2018 – 2020

Sogneprest
Paulus Pham Huu Y
Cappelensgate 1
3016 Drammen
Tlf. 32 83 20 19 – mob: 404 00 984
E-post:  Paul.Y@katolsk.no
Kapellan
p. Zygmunt Majcher, OFM
Cappelensgate 1
3016 Drammen
mob. 40 03 63 42
E-post: Zygmunt.Majcher@katolsk.no 
  Diakon/katekesekoordinator
Mang Le Van
Tlf.: 90 60 22 55
E-post:mang.van.le@katolsk.no
  Moderator, representant til PRO og polsk kontakt
Urszula Andruchow
Mob. 41 31 30 57
E-post: urszulaa@broadpark.no 
 
  Nestmoderator
Conny Balagat
Mob.: 91 00 23 17
E-post: concab@online.no
 
  Sekretær og vararepresentant til PRO
Hilde Schlaupitz
Mob.:  408 00 584 
e-post: hilde.schlaupitz@gmail.com –
  MR medlem
My Tuyet thi Ho
Tlf.: 41 19 16 82
E-post: hotuyet@lifi.no
  MR medlem
Michal M.Jarosz
Mob.: 90 15 63 02
E-post: michaljarosz1984@gmail.com
MR medlem
Adam Skorek
Mob.  
E-post: Tanatlock@interia.eu   
  MR medlem
Malgorzata K.Nilsen
Mob. 
E-post: gosia.nilsen@gmail.com  
MR medlem
Jan Sadlej
Mob.99 16 27 99
e-post: jan.sadlej@onet.eu
   
   
MR medlem
Zivile Juozaitene
Mob. 46 25 38 66
e-post: zivilytee@gmail.com
MR varamedlem
Anne Marie Egeland
Tlf.: 
E-post:
MR varamedlem
Elisabeth Mary Rue
Mob.: 90 58 34 09
E-post: olerue@gmail.com 
MR  varamedlem
Kjell Ivar Maudal
Mob. 93 25 47 03
epost: kjell.maudal@ebnett.no 
  Varamedlemmer blir innkalt når faste medlemmer ikke kan delta.