Menighetsrådet

Medlemmer i St.Laurentius menighetsrådet 2016 – 2018

Sogneprest
Paulus Pham Huu Y
Cappelensgate 1
3016 Drammen
Tlf. 32 83 20 19 – mob: 404 00 984
e-post:  Paul.Y@katolsk.no
Kapellan
p. Zygmunt Majcher, OFM
Cappelensgate 1
3016 Drammen
mob. 40 03 63 42
e-post: Zygmunt.Majcher@katolsk.no 
  Moderator og polsk kontakt
Urszula Andruchow
Mob. 41 31 30 57
epost: urszulaa@broadpark.no 
  Nestmoderator
Olav Nguyen
Mob. 40 10 54 13
epost: nguyen.q.tuan@gmail.com 
  Sekretær og varamedlem
Kristian Skaar
Mob. 99 45 83 38
e-post:kristian.skaar82@gmail.com 
  MR medlem
Urszula Jaciszyn
Mob. 90 20 90 56
epost: urszula.jaciszyn@gmail.com 
  MR medlem
Krzysztof Kulawiak
Mob.975 60 905
e-post: krystof.kulawiak@pob.no
MR medlem
Jan Sadlej
Mob.99 16 27 99
e-post: jan.sadlej@onet.eu
  MR medlem
Maciej Szary
Mob.
epost: maciejszary@interia.pl  
  MR medlem
Malgorzata K. Nilsen
mob. 97 11 36 65
epost: gosia.nilsen@gmail.com
MR medlem
Zivile Juozaitene
Mob. 46 25 38 66
e-post: zivilytee@gmail.com
MR varamedlem, varapostoralmedlem
Sachuth Anandan
Mob. 92 89 13 56
e-post: sanandan@online.no
MR medlem
Kjell Ivar Maudal
Mob. 93 25 47 03
epost: kjell.maudal@ebnett.no
Katekesekoordinator, barne- og ungdomskontakt
Theresa Jee
Mobil. 97 63 59 54
epost: pohneo@hotmail.com